Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yönetim Avantajı

Müşteri odaklı yaklaşımı prensip olarak benimseyen ve uygulayan İSBAŞ yönetimi, altyapı / üstyapı tesislerinin inşasını; işyerlerinin yapılmasını; bölgenin işletilmesini; yükleme / boşaltma hizmetlerinin yürütülmesini; kira, satış ve hizmet sözleşmelerinin düzenlenmesini profesyonel iş anlayışı ve tam sorumluluk bilinciyle yürütmektedir.

Her türlü soruna yapıcı yaklaşımlar gösteren İSBAŞ profesyonel kadrosu, projenin her aşamasında kullanıcıları ile ortak çalışma anlayışı ile hareket edip, başarıya giden yolda birlikte yürümeyi benimsemiştir. Bu kapsamda yönetim, İSBAŞ kullanıcıları ile aylık durum değerlendirme toplantıları düzenlemektedir.

Yönetim Hizmetleri

İSBAŞ bölgedeki tüm sağlık, güvenlik, ulaşım, temizlik ve teknik hizmetlerin gerçekleştirilmesinden sorumludur. Bu hizmetler kapsamında:

Bölgeye giriş çıkış yapacak personel ve mallar bilgisayar sistemi ile kontrol edilir,


Personele yemek servisi sağlanır; misafirlere yönelik restoran hizmeti sunulur,


Sağlık hizmeti sağlanır,


Bölgenin genel temizliği, çevre bakımı, genel bakım, tamir, onarım işleri teknik ekipler tarafından gerçekleştirilir.

İSBAŞ tanıtım faaliyetleri de, yurtiçi ve yurtdışında yönetim tarafından yürütülmektedir. Bu tanıtım faaliyetlerinde genel olarak İSBAŞ ve serbest bölge kullanımı anlatıldığı gibi, aynı zamanda bölge içinde faaliyet gösteren firmalar da tanıtılmaktadır. Böylece, firmaların dolaylı yoldan da olsa, yurtiçi ve yurtdışı tanıtım ve pazarlama çalışmalarına artı değer oluşturulmaktadır.